Menu
Tvoj košík

Zhejiang Steriger Sports Safety Technology (CHN)

Ortéza členka so silikónovými pelotami a popruhom 3D úplet. Anatomicky pletená ortéza je zhotovená zo zdravotne nezávadného priedušného materiálu, ktorý poskytuje vysokú úroveň komfortu nosenia. Anatomicky tvarované silikónové peloty na laterálnej aj madiálnej strane slúžia na zlepšenie kompres..
17,00€
Bez DPH:15,45€
Ortéza kolena so silikónovou pelotou, dlahami a popruhom 3D - úplet.Anatomicky pletená ortéza je zhotovená zo zdravotne nezávadného priedušného materiálu, ktorý poskytuje vysokú úroveň komfortu nosenia. Ortéza kolena so silikónovou pelotou zabezpečuje aktívnu podpornú funkciu kolenného kĺbu pri chro..
45,37€
Bez DPH:41,25€
Ortéza lakťa so silikónovými pelotami 3D úplet. Anatomicky pletená ortéza je zhotovená zo zdravotne nezávadného priedušného materiálu, ktorý poskytuje vysokú úroveň komfortu nosenia. Anatomicky tvarovaná silikónová pelota slúži na zlepšenie kompresie a tým aj stabilizácie lakťového kĺbu. Funkci..
14,20€
Bez DPH:12,91€
Ortéza zápästia so silikónovou pelotou 3D úplet. Anatomicky pletená ortéza je zhotovená zo zdravotne nezávadného priedušného materiálu, ktorý poskytuje vysokú úroveň komfortu nosenia. Anatomicky tvarovaná silikónová pelota slúži na zlepšenie kompresie a tým aj stabilizácie zápästia.In..
13,25€
Bez DPH:12,05€
Pás bedrový s dlahami a ťahom 3D úplet. Anatomicky pletený bedrový pás je zhotovený zo zdravotne nezávadného priedušného materiálu, ktorý poskytuje vysokú úroveň komfortu nosenia. Dlahy v zadnej časti ortézy plnia stabilizačnú funkciu podporenú elastickým popruhom. Funkciou ortézy je odľahčenie..
36,00€
Bez DPH:32,73€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)