Menu
Tvoj košík

PRESTO CZ, s.r.o.

Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0437
Korektor latex je jednostranná zdravotná pomôcka, ktorá sa používa pri tvorbe kurieho oka. Je skvelým pomocníkom aj pri medziprstnom hnisaní, mozoľnatosti či pri kladivkových prstoch a pri problémoch s Haluxom. Materiál: latex Veľkosť: univerzál Balenie: 1 pár..
2,20€
Bez DPH:1,83€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0446
Ortopedická pomôcka korektor slúži ako oddeľovač prstov pri problémoch s otlakmi a mozoľami.Vďaka svojej anatómii chráni prsty pred odreninami.Korektor je vyrobený z kvalitného silikónu, je ľahký a príjemný na dotyk.Vďaka svojim antibakteriálnym vlastnostiam je korektor možné používať každý deň.Veľk..
3,90€
Bez DPH:3,25€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0436
Kožený metavankúšik je skvelou ortopedickou pomôckou, ktorá zmierňuje tlak na bolestivom mieste v prednej časti chodidla.Zamedzuje pohybu chodidla v obuvi a prispieva k dobrej stabilite chôdze. Dlhodobým nosením sa vaša chôdza stane zdravšia a pohodlnejšia.Veľkosť: uni Balenie: 1 pár..
2,90€
Bez DPH:2,42€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0431
Opora päty určená do obuvi s vyšším podpätkom. Vlepuje sa do vnútorného priestoru opätku obuvi aby bola pri chôdzi fixovaná. Táto  zdravotná pomôcka je veľmi tenká a prispieva k pohodlnej chôdzi aj počas náročného dňa.Veľkosť: univerzál Balenie:  1 pár..
2,00€
Bez DPH:1,67€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0496
Ortopedická detská vložka prispievajúca ku korekcii ortopedických vád nôh. Pre podporu pozdĺžnej a priečnej klenby. Vkladacia ortopedická vložka do obuvi FINAS predstavuje novú generáciu ortopedických pomôcok do obuvi určenej deťom. Tvar a prevedenie vložiek boli navrhnuté na základe najnovších ant..
6,40€
Bez DPH:5,33€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0424
Kožené ortopedické vložky do lodičiek Júlia sú špeciálne vložky s miernym metatarzálným zvýšením podpory priečnej klenby v antislipovej úprave.Sú vhodné do obuvi s vyšším podpätkom. Preto sú obľúbeným pomocníkom každej ženy do lodičiek.  Pri pravidelnom používaní pomáhajú so zdravotnými ť..
5,70€
Bez DPH:4,75€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0426
Univerzálne 2/3 ortopedické vložky do obuvi Sandra sú vhodné najmä do topánok so stredným alebo vyšším podpätkom.Fixujú sa prilepením obojstrannou samolepkou, ktorá je na spodnej strane stielky. Je vhodná najmä do lodičkovej obuvi vďaka svojmu malému objemu. Pri pravidelnom používaní pocítite ..
5,70€
Bez DPH:4,75€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0427
Podpätenka B je ortopedickou pomôckou so špeciálnymi otvormi pre lepšie rozloženie tlaku pri došľape.Je vyrobená z latexovej peny a kože na povrchu čo umocňuje jej vlastnosti . Tlmiaca podpätenka s anatomicky tvarovaným lôžkom pre lepšie usadenie päty v obuvi vám pomôže pri celodennej ná..
2,60€
Bez DPH:2,17€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0428
Podpätenka s otvorom je vyrobená z latexovej peny a prírodnej kože s tlmiacou funkciou.Slúži predovšetkým na liečbu ostrohy päty.  Pri protiostrohovej liečbe sa odstraňuje stredná latexová casť, aby na bolestivé miesto nepôsobil žiadny tlak. Týmto jednoduchým spôsobom vzniká medzipriest..
3,40€
Bez DPH:2,83€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0434
Podpora pozdĺžnej klenby je pomôcka, ktorá zabezpečuje komfort pri chôdzi, slúži na podporu pozdĺžnej klenby chodidla a je určená pre ľudí, ktorých trápia ploché nohy.Priamo sa vlepuje do obuvi alebo na vložku v oblasti pozdĺžnej klenby.Balenie: 1 pár..
2,90€
Bez DPH:2,42€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0435
Podpora pozdĺžnej klenby HARD je pomôcka, ktorá zabezpečuje komfort pri chôdzi, slúži na podporu pozdĺžnej klenby chodidla a je určená pre ľudí, ktorých trápia ploché nohy. Priamo sa vlepuje do obuvi alebo na vložku v oblasti pozdĺžnej klenby.Balenie: 1 pár..
4,60€
Bez DPH:3,83€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0433
Táto ortopedická pomôcka slúži na podporu priečne plochej nohy.Vlepuje sa priamo do obuvi alebo na vložku a tým sa zvýši priečna klenba. Slúži ako preventívno liečebná pomôcka.Balenie: 1 pár..
2,60€
Bez DPH:2,17€
Zobrazené 1 až 12 z 18 (2 stránok)