Menu
Tvoj košík

Paul Hartmann AG (DEU)

Výrobca: Paul Hartmann AG (DEU) Model: T0115
Cosmos na kurie okázmierňujú tlak a bolesť zmäkčujú zrohovatenú pokožku a uľahčujú tak odstránenie kurieho oka  Balenie: 6x - 17mm x 40mm..
3,30€
Bez DPH:2,75€
Výrobca: Paul Hartmann AG (DEU) Model: T0951
Dômyselná náplasť pre športovcov alebo fyzicky aktívnych jedincov.Hygienicky ošetrí drobné poranenia na rôznych častiach tela. Vybavená je vankúšikom s tlmiacim efektom, zároveň nijako neobmedzuje hybnosť, takže sa môžete naďalej venovať tréningu. Je vodeodolná, priedušná a odpudzuje nečist..
1,80€
Bez DPH:1,64€
Výrobca: Paul Hartmann AG (DEU) Model: T0007
Pomôcka, ktorá slúži na rozdelenie tabletiek na polovicu.Vo vnútri po otvorení je malý nôž, ktorý sa postará o rovnomerné rozdelenie tablety. Liek jednoducho vložíte do deliča, následne pomôcku zatvoríte a nôž rozdelí tabletku na rovnako veľké polovice. Delič disponuje úložným priestorom, kd..
2,20€
Bez DPH:1,83€
Výrobca: Paul Hartmann AG (DEU) Model: T0057
Ochranný krém so zinkom obsahuje unikátny Nutriskin Complex, ktorý zlepšuje elasticitu a hydrataciu kože. Pohlcuje pachy a jeho pH je medzi 4,5-5,5. Ochranný krém chráni pokožku pred škodlivými látkami obsiahnutými  v moči a stolici. Obsah zinku (21 %) vytvorí na pokožke jemný biel..
8,40€
Bez DPH:7,00€
Výrobca: Paul Hartmann AG (DEU) Model: T0058
Olej na pokožku v spreji vytvára ochranný film a chráni pokožku pred ďalším vysúšaním. Vhodný  na každodennú starostlivosť o suchú a starnúcu pokožku, zaťažovanú ležaním na lôžku alebo pri inkontinencii. Zloženie na báze emulzie voda v oleji zaručí hĺbkovú a dlhodobú hydratáciu. Zároveň zlepš..
8,40€
Bez DPH:7,00€
Výrobca: Paul Hartmann AG (DEU) Model: T1251
Telové mlieko MoliCare Skin vhodné na starostlivosť o zrelú a citlivú pokožku vďaka kreatínu podporuje prirodzené mechanizmy ochrany pokožky silne hydratuje a chráni pokožku pred škodlivými vplyvmiBalenie: 500ml ..
11,20€
Bez DPH:9,33€
Výrobca: Paul Hartmann AG (DEU) Model: A21924
Superelastické fixačné ovinadlo z mäkkej tlaniny.Je vhodné na fixačné obväzy každého druhu, obzvlášť v oblasti kĺbov a na kónických a oblých častiach tela. Nezarezáva sa, nenarušuje krvný obeh a nebráni v pohybe kĺbov. Jemný a priedušnýRozmer: 12cm x 4m v napnutom stave   Balenie:..
0,33€
Bez DPH:0,30€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)