Menu
Tvoj košík

Vložky do topánok

Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0496
Ortopedická detská vložka prispievajúca ku korekcii ortopedických vád nôh. Pre podporu pozdĺžnej a priečnej klenby. Vkladacia ortopedická vložka do obuvi FINAS predstavuje novú generáciu ortopedických pomôcok do obuvi určenej deťom. Tvar a prevedenie vložiek boli navrhnuté na základe najnovších ant..
6,40€
Bez DPH:5,33€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0424
Kožené ortopedické vložky do lodičiek Júlia sú špeciálne vložky s miernym metatarzálným zvýšením podpory priečnej klenby v antislipovej úprave.Sú vhodné do obuvi s vyšším podpätkom. Preto sú obľúbeným pomocníkom každej ženy do lodičiek.  Pri pravidelnom používaní pomáhajú so zdravotnými ť..
5,70€
Bez DPH:4,75€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0426
Univerzálne 2/3 ortopedické vložky do obuvi Sandra sú vhodné najmä do topánok so stredným alebo vyšším podpätkom.Fixujú sa prilepením obojstrannou samolepkou, ktorá je na spodnej strane stielky. Je vhodná najmä do lodičkovej obuvi vďaka svojmu malému objemu. Pri pravidelnom používaní pocítite ..
5,70€
Bez DPH:4,75€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0425
Tieto kožené ortopedické vložky Laura sú určené do prednej časti obuvi.Sú špecifické svojim metatarzálnym zvýšením a podporou priečnej klenby. Použitím týchto vložiek do topánok sa vaša obuv stane pohodlnejšou a bezpečnejšou. Vďaka tenkému prevedeniu vás vložka v obuvi nebude tlačiť a bude ..
5,30€
Bez DPH:4,42€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0978
Dámske polvložky CARBON sú veľmi tenké polvložky v luxusnom koženom prevedení s latexovou tlmiacou membránou.Sú taktiež opatrené špeciálnym protiskĺzovím dezénom. Je vhodná najmä do dámskej obuvi lodičkového typu so stredným a vysokým podpätkom.Veľkosť: uni Balenie: 1 pár  ..
2,90€
Bez DPH:2,42€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0451
Anatomické vložky do topánok Ortho Sport sú vyrobené z materiálu cambrella s podporou priečnej a pozdĺžnej klenby.Vďaka ich špeciálnemu anatomickému tvaru zmierňujú problémy plochých nôh pri pohybových aktivitách. Tieto anatomické vložky sú vhodné do všetkých druhov obuviBalenie: 1 pár..
2,90€
Bez DPH:2,42€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0453
Vložky do topánok zložené z troch vrstiev – antibakteriálnou úpravou, protisklznej mriežky a ortoklenkom pozdĺžnej a priečnej klenby.Tieto športové vložky sú vymäkčené po celej ploche nohy aby maximalizovali svoj účinok. Slúžia na zmiernenie bolesti chodidla pri chôdzi, športe a zaťažových ak..
3,90€
Bez DPH:3,25€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0452
Špeciálne vložky do topánok s podporou priečnej a pozdĺžnej klenby sú anatomicky tvarované. vymäkčené po celej svojej ploche nadštandardné prevedenie v protipachovej úprave Carbon udrží vaše nohy suché a bez zápachu počas celého dňa slúžia na zmiernenie bolesti chodidla pri chôdzi, š..
5,70€
Bez DPH:4,75€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0894
Kožené vkladacie vložky do topánok so zmäkčením pre komfortnú chôdzu.Vďaka tomuto zmäkčeniu je vaša chôdza pohodlnejšia a zdravšia. Pravidelné používanie vložiek do topánok šetrí vašu obuv a predlžuje jej životnosť. Vďaka týmto vložkám do topánok taktiež pomôžete v zdravom postavení svojej ..
3,90€
Bez DPH:3,25€
Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)