Menu
Tvoj košík

Podpora priečnej a pozdĺžnej klenby

Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0436
Kožený metavankúšik je skvelou ortopedickou pomôckou, ktorá zmierňuje tlak na bolestivom mieste v prednej časti chodidla.Zamedzuje pohybu chodidla v obuvi a prispieva k dobrej stabilite chôdze. Dlhodobým nosením sa vaša chôdza stane zdravšia a pohodlnejšia.Veľkosť: uni Balenie: 1 pár..
2,90€
Bez DPH:2,42€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0496
Ortopedická detská vložka prispievajúca ku korekcii ortopedických vád nôh. Pre podporu pozdĺžnej a priečnej klenby. Vkladacia ortopedická vložka do obuvi FINAS predstavuje novú generáciu ortopedických pomôcok do obuvi určenej deťom. Tvar a prevedenie vložiek boli navrhnuté na základe najnovších ant..
6,40€
Bez DPH:5,33€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0424
Kožené ortopedické vložky do lodičiek Júlia sú špeciálne vložky s miernym metatarzálným zvýšením podpory priečnej klenby v antislipovej úprave.Sú vhodné do obuvi s vyšším podpätkom. Preto sú obľúbeným pomocníkom každej ženy do lodičiek.  Pri pravidelnom používaní pomáhajú so zdravotnými ť..
5,70€
Bez DPH:4,75€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0434
Podpora pozdĺžnej klenby je pomôcka, ktorá zabezpečuje komfort pri chôdzi, slúži na podporu pozdĺžnej klenby chodidla a je určená pre ľudí, ktorých trápia ploché nohy.Priamo sa vlepuje do obuvi alebo na vložku v oblasti pozdĺžnej klenby.Balenie: 1 pár..
2,90€
Bez DPH:2,42€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0435
Podpora pozdĺžnej klenby HARD je pomôcka, ktorá zabezpečuje komfort pri chôdzi, slúži na podporu pozdĺžnej klenby chodidla a je určená pre ľudí, ktorých trápia ploché nohy. Priamo sa vlepuje do obuvi alebo na vložku v oblasti pozdĺžnej klenby.Balenie: 1 pár..
4,60€
Bez DPH:3,83€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0433
Táto ortopedická pomôcka slúži na podporu priečne plochej nohy.Vlepuje sa priamo do obuvi alebo na vložku a tým sa zvýši priečna klenba. Slúži ako preventívno liečebná pomôcka.Balenie: 1 pár..
2,60€
Bez DPH:2,17€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0451
Anatomické vložky do topánok Ortho Sport sú vyrobené z materiálu cambrella s podporou priečnej a pozdĺžnej klenby.Vďaka ich špeciálnemu anatomickému tvaru zmierňujú problémy plochých nôh pri pohybových aktivitách. Tieto anatomické vložky sú vhodné do všetkých druhov obuviBalenie: 1 pár..
2,90€
Bez DPH:2,42€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0453
Vložky do topánok zložené z troch vrstiev – antibakteriálnou úpravou, protisklznej mriežky a ortoklenkom pozdĺžnej a priečnej klenby.Tieto športové vložky sú vymäkčené po celej ploche nohy aby maximalizovali svoj účinok. Slúžia na zmiernenie bolesti chodidla pri chôdzi, športe a zaťažových ak..
3,90€
Bez DPH:3,25€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0452
Špeciálne vložky do topánok s podporou priečnej a pozdĺžnej klenby sú anatomicky tvarované. vymäkčené po celej svojej ploche nadštandardné prevedenie v protipachovej úprave Carbon udrží vaše nohy suché a bez zápachu počas celého dňa slúžia na zmiernenie bolesti chodidla pri chôdzi, š..
5,70€
Bez DPH:4,75€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0894
Kožené vkladacie vložky do topánok so zmäkčením pre komfortnú chôdzu.Vďaka tomuto zmäkčeniu je vaša chôdza pohodlnejšia a zdravšia. Pravidelné používanie vložiek do topánok šetrí vašu obuv a predlžuje jej životnosť. Vďaka týmto vložkám do topánok taktiež pomôžete v zdravom postavení svojej ..
3,90€
Bez DPH:3,25€
Zobrazené 1 až 10 z 10 (1 stránok)