Menu
Tvoj košík

Korektory prstov

Výrobca: HESTY s.r.o Model: T1289
Korektor a medziprstný oddeľovač palca slúži ako oddeľovač pri problémoch Hallux valgus a medziprstnej mykózy.Chráni prsty pred odreninami, rovná a koriguje vybočený palec. Tento číry korektor vložíte medzi palec a prsty na nohe. Následne je vhodné ho zafixovať, aby sa počas chôdze svojvoľn..
5,50€
Bez DPH:4,58€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0437
Korektor latex je jednostranná zdravotná pomôcka, ktorá sa používa pri tvorbe kurieho oka. Je skvelým pomocníkom aj pri medziprstnom hnisaní, mozoľnatosti či pri kladivkových prstoch a pri problémoch s Haluxom. Materiál: latex Veľkosť: univerzál Balenie: 1 pár..
2,20€
Bez DPH:1,83€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0446
Ortopedická pomôcka korektor slúži ako oddeľovač prstov pri problémoch s otlakmi a mozoľami.Vďaka svojej anatómii chráni prsty pred odreninami.Korektor je vyrobený z kvalitného silikónu, je ľahký a príjemný na dotyk.Vďaka svojim antibakteriálnym vlastnostiam je korektor možné používať každý deň.Veľk..
3,90€
Bez DPH:3,25€
Výrobca: HESTY s.r.o Model: T1071
Vďaka tomuto silikónovému hrebeňu zabránite odieraniu vašich prstov na nohe a tým zamedzíte vzniku otlakov a pľuzgierov.Oddeľovač je ortopedickou pomôckou, ktorá sa môže používať počas chôdze a pomáha prsty lepšie fixovať. Je vyrobené z čistého silikónu vďaka čomu pôsobí na prsty príjemne aj ..
5,50€
Bez DPH:4,58€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)