Menu
Tvoj košík

Ortopedické vložky

Výrobca: HESTY s.r.o Model: T1289
Korektor a medziprstný oddeľovač palca slúži ako oddeľovač pri problémoch Hallux valgus a medziprstnej mykózy.Chráni prsty pred odreninami, rovná a koriguje vybočený palec. Tento číry korektor vložíte medzi palec a prsty na nohe. Následne je vhodné ho zafixovať, aby sa počas chôdze svojvoľn..
5,50€
Bez DPH:4,58€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0437
Korektor latex je jednostranná zdravotná pomôcka, ktorá sa používa pri tvorbe kurieho oka. Je skvelým pomocníkom aj pri medziprstnom hnisaní, mozoľnatosti či pri kladivkových prstoch a pri problémoch s Haluxom. Materiál: latex Veľkosť: univerzál Balenie: 1 pár..
2,20€
Bez DPH:1,83€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0446
Ortopedická pomôcka korektor slúži ako oddeľovač prstov pri problémoch s otlakmi a mozoľami.Vďaka svojej anatómii chráni prsty pred odreninami.Korektor je vyrobený z kvalitného silikónu, je ľahký a príjemný na dotyk.Vďaka svojim antibakteriálnym vlastnostiam je korektor možné používať každý deň.Veľk..
3,90€
Bez DPH:3,25€
Výrobca: HESTY s.r.o Model: T1071
Vďaka tomuto silikónovému hrebeňu zabránite odieraniu vašich prstov na nohe a tým zamedzíte vzniku otlakov a pľuzgierov.Oddeľovač je ortopedickou pomôckou, ktorá sa môže používať počas chôdze a pomáha prsty lepšie fixovať. Je vyrobené z čistého silikónu vďaka čomu pôsobí na prsty príjemne aj ..
5,50€
Bez DPH:4,58€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0436
Kožený metavankúšik je skvelou ortopedickou pomôckou, ktorá zmierňuje tlak na bolestivom mieste v prednej časti chodidla.Zamedzuje pohybu chodidla v obuvi a prispieva k dobrej stabilite chôdze. Dlhodobým nosením sa vaša chôdza stane zdravšia a pohodlnejšia.Veľkosť: uni Balenie: 1 pár..
2,90€
Bez DPH:2,42€
Výrobca: HESTY s.r.o Model: T0432
Opora päty Gel je vyrobená z mäkkého transparentného gélu so samolepiacou úpravou.Odporúča sa najmä do obuvi s vyšším podpätkom. Táto silikónová opora päty zaručuje antišokové tlmenie a presný profil v obuvi. Vlepuje sa do vnútorného priestoru opätku obuvi. Opora päty je veľmi tenká a pri..
3,20€
Bez DPH:2,67€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0431
Opora päty určená do obuvi s vyšším podpätkom. Vlepuje sa do vnútorného priestoru opätku obuvi aby bola pri chôdzi fixovaná. Táto  zdravotná pomôcka je veľmi tenká a prispieva k pohodlnej chôdzi aj počas náročného dňa.Veľkosť: univerzál Balenie:  1 pár..
2,00€
Bez DPH:1,67€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0496
Ortopedická detská vložka prispievajúca ku korekcii ortopedických vád nôh. Pre podporu pozdĺžnej a priečnej klenby. Vkladacia ortopedická vložka do obuvi FINAS predstavuje novú generáciu ortopedických pomôcok do obuvi určenej deťom. Tvar a prevedenie vložiek boli navrhnuté na základe najnovších ant..
6,40€
Bez DPH:5,33€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0424
Kožené ortopedické vložky do lodičiek Júlia sú špeciálne vložky s miernym metatarzálným zvýšením podpory priečnej klenby v antislipovej úprave.Sú vhodné do obuvi s vyšším podpätkom. Preto sú obľúbeným pomocníkom každej ženy do lodičiek.  Pri pravidelnom používaní pomáhajú so zdravotnými ť..
5,70€
Bez DPH:4,75€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0426
Univerzálne 2/3 ortopedické vložky do obuvi Sandra sú vhodné najmä do topánok so stredným alebo vyšším podpätkom.Fixujú sa prilepením obojstrannou samolepkou, ktorá je na spodnej strane stielky. Je vhodná najmä do lodičkovej obuvi vďaka svojmu malému objemu. Pri pravidelnom používaní pocítite ..
5,70€
Bez DPH:4,75€
Výrobca: PRESTO CZ, s.r.o. Model: T0427
Podpätenka B je ortopedickou pomôckou so špeciálnymi otvormi pre lepšie rozloženie tlaku pri došľape.Je vyrobená z latexovej peny a kože na povrchu čo umocňuje jej vlastnosti . Tlmiaca podpätenka s anatomicky tvarovaným lôžkom pre lepšie usadenie päty v obuvi vám pomôže pri celodennej ná..
2,60€
Bez DPH:2,17€
Výrobca: HESTY s.r.o Model: T0457
Gélová podpätenka ostroha tlmí a chráni Vašu pätu proti nárazom.Jej pravidelné používanie znižuje bolesť nôh, kolien, chrbtice a zvyšuje celkové pohodlie pri chôdzi. Svojou konštrukciou chráni bolestivé miesto pätnej ostrohy, aby na ňu nepôsobil žiadny tlak. Je vyrobená z kvalitného silikón..
7,20€
Bez DPH:6,00€
Zobrazené 1 až 12 z 22 (2 stránok)