Menu
Tvoj košík

Pracovná obuv

Výrobca: Leons (CZ) Model: T1521
Pánske otvorené šľapky z veľmi mäkkej kožeAnti-shock protišmyková podošva s anatomicky tvarovanou stielkou obidva popruhy sú nastaviteľné prackou stielka je mäkká, gélová odporúča sa pre každodenné použitie: doma, vonku alebo pri práci ..
37,00€
Bez DPH:30,83€
Výrobca: Leons (CZ) Model: T1521
Pánske otvorené šľapky z veľmi mäkkej kožeAnti-shock protišmyková podošva s anatomicky tvarovanou stielkou obidva popruhy sú nastaviteľné prackou stielka je mäkká, gélová odporúča sa pre každodenné použitie: doma, vonku alebo pri práci  ..
37,00€
Bez DPH:30,83€
Výrobca: Leons (CZ) Model: T1520
Pánske šľapky z veľmi mäkkej kožeAnti-shock protišmyková podrážka a anatomicky tvarovaná stielka na strane je kovová pracka, vďaka ktorej môžete topánku prispôsobiť výške Vášho priehlavku stielka obuvi: mäkký gél, koža. určené pre každodenné použitie vonku, doma alebo v práci  ..
37,00€
Bez DPH:30,83€
Výrobca: Protetika a.s. Model: T1260
Pohodlná kožená dámska obuv s elastickým zvrškom a uzatvorenou špicou.Elastický zvršok je vhodným riešením hlavne pri vybočených palcoch, kladivkových prstoch, kedy sa zvršok topánky maximálne prispôsobí deformovaným prstom. Ponúka dostatočnú pružnosť a šírku v oblasti priehlavku. Výhodou j..
36,00€
Bez DPH:30,00€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)