Menu
Tvoj košík

Pánska obuv

Výrobca: Leons (CZ) Model: T1521
Pánske otvorené šľapky z veľmi mäkkej kožeAnti-shock protišmyková podošva s anatomicky tvarovanou stielkou obidva popruhy sú nastaviteľné prackou stielka je mäkká, gélová odporúča sa pre každodenné použitie: doma, vonku alebo pri práci ..
37,00€
Bez DPH:30,83€
Výrobca: Leons (CZ) Model: T1521
Pánske otvorené šľapky z veľmi mäkkej kožeAnti-shock protišmyková podošva s anatomicky tvarovanou stielkou obidva popruhy sú nastaviteľné prackou stielka je mäkká, gélová odporúča sa pre každodenné použitie: doma, vonku alebo pri práci  ..
37,00€
Bez DPH:30,83€
Výrobca: Leons (CZ) Model: T1520
Pánske šľapky z veľmi mäkkej kožeAnti-shock protišmyková podrážka a anatomicky tvarovaná stielka na strane je kovová pracka, vďaka ktorej môžete topánku prispôsobiť výške Vášho priehlavku stielka obuvi: mäkký gél, koža. určené pre každodenné použitie vonku, doma alebo v práci  ..
37,00€
Bez DPH:30,83€
Výrobca: Protetika a.s. Model: T0517
Ortopedicko-rehabilitačné sandále na polyuretánovom výlisku s anatomicky tvarovanou stielkou: Zvršok je z prírodnej kože s prispôsobivým upínaním na jednu pracku.Pri nadmernom zaťažení ochraňujú nohy pred únavou. Vhodné ako vychádzková obuv, pracovná obuv do kancelárií a domáca obuv na voľný ..
16,00€
Bez DPH:13,33€
Ortopedické sandále Protetika T13 modrá
Skladom
Výrobca: Protetika a.s. Model: T0521
Ortopedicko-rehabilitačné sandále na korklatexovom výlisku  s anatomicky tvarovanou koženou  stielkou: Zvršok je z prírodnej kože s prispôsobivým upínaním na dve pracky.Pri nadmernom zaťažení ochraňujú nohy pred únavou. Vhodné ako vychádzková obuv, pracovná obuv do kancelárií a..
18,00€
Bez DPH:15,00€
Výrobca: Protetika a.s. Model: T0934
Ortopedicko-rehabilitačné sandále na polyuretánovom výlisku s anatomicky tvarovanou stielkou: Zvršok je z prírodnej kože s prispôsobivým upínaním na dve pracky. Vzadu remienok cez pätu.Pri nadmernom zaťažení ochraňujú nohy pred únavou. Vhodné ako vychádzková obuv, pracovná obuv do kancelárií ..
21,50€
Bez DPH:17,92€
Výrobca: Protetika a.s. Model: T1260
Pohodlná kožená dámska obuv s elastickým zvrškom a uzatvorenou špicou.Elastický zvršok je vhodným riešením hlavne pri vybočených palcoch, kladivkových prstoch, kedy sa zvršok topánky maximálne prispôsobí deformovaným prstom. Ponúka dostatočnú pružnosť a šírku v oblasti priehlavku. Výhodou j..
36,00€
Bez DPH:30,00€
Výrobca: Medistyle (CZ) Model: T0607
Pánska zdravotná ortopedická obuv  s anatomicky tvarovanou stielkou. Zvršok :je z hovädzej kože  je možné regulovať pomocou suchých zipsov a tým dokonalé prispôsobiť  šírke nohy.Stielka :je z jemnej, priedušnej kože, ktorá umožňuje pokožke chodidla dýchať rešpektuje tva..
45,00€
Bez DPH:37,50€
Zobrazené 1 až 8 z 8 (1 stránok)