Menu
Tvoj košík

Neutrogena Corp., (USA)

Výrobca: Neutrogena Corp., (USA) Model: T0195
Regeneračné telové mlieko na extra suchú a drsnú pokožku.Pomáha hydratovať a zvláčňovať pokožku. Jemne parfémované. Odstraňuje napätie pokožky a s tým spojený nepríjemný pocit Napomáha pri regenerácii veľmi suchej a drsnej pokožky (nohy, kolená, lakte) Nanášajte 1-2x denne natieraním dosta..
6,80€
Bez DPH:5,67€
Výrobca: Neutrogena Corp., (USA) Model: T0192
Chráni vaše ruky a zároveň znižuje výskyt tmavých škvŕn.SPF 25 prináša UV ochranu a Nórska receptúra intenzívne hydratuje pokožku. Tento krém dodáva vašej pokožke pocit hebkosti a pružnosti.  Vaše ruky sú intenzívne hydratované a chránené. Je klinicky preukázané, že recep..
5,40€
Bez DPH:4,50€
Výrobca: Neutrogena Corp., (USA) Model: T0194
Krém obsahujúci glycerín. Vhodný na suchú a popraskanú pokožku rúk. Rýchlo sa vstrebáva, ruky sú hydratované a vláčne. Krém na ruky:Upokojuje a ochraňuje suché a popraskané ruky Spôsob použitiaMalé množstvo prípravku sa nanesie na pokožku rúk a zľahka sa vmasíruje. Prípravok je..
5,40€
Bez DPH:4,50€
Výrobca: Neutrogena Corp., (USA) Model: T0196
Výživné telové mlieko Nórska receptúra - Nordic Berry určené na suchú pokožku.Telové mlieko obsahuje výťažok z ostrožiny morušky napomáha prirodzeným procesom v pokožke a trojnásobne zvyšuje hladinu jej hydratácie. Receptúra je vhodná pre citlivú pokožku. Krémová, nemastná textúra..
7,80€
Bez DPH:6,50€
Výrobca: Neutrogena Corp., (USA) Model: T0191
Krém obsahujúci panthenol, glycerín, bisabolol, allantoín a jasparello. Pomáha hydratovať, regenerovať, ochraňovať veľmi suchú a popraskanú pokožku chodidiel. Krém na nohy:Hydratuje a vyživuje pokožku Zmierňuje a zoslabuje nadmerné zhrubnutie rohovej vrstvy kože Regeneruje suchú a popraskanú..
6,00€
Bez DPH:5,00€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)