Menu
Tvoj košík

Masážne pomôcky

Výrobca: ANTAR Sp. Model: T0490
Zbavuje bolestí v kĺboch, svaloch, chrbtici. Je určený na regeneráciu organizmu a zvýšenie práceschopnosti. Aktivizuje vlastné sily organizmu v boji so syndrómom bolesti.  Spektrum použitia je veľmi široké:predchádzanie, odstránenie alebo zmenšenie bolestí pri radikulitíde a osteochondró..
10,60€
Bez DPH:8,83€
Výrobca: ANTAR Sp. Model: T1258
Korekčná masážna podložka „Ježko“ umožňuje terapeutickú masáž nôh pri každodenných domácich aktivitách. Použitie:Masáž reflexných bodov chodidiel, Aktivuje vitálne sily organizmu a zlepšuje krvný obeh vo všetkých orgánoch, Priaznivo reguluje metabolické poruchy, bolesti hlavy, krížov, kr..
13,50€
Bez DPH:11,25€
Model: T1267
Gélová masážna pomôcka na rukyPomáha na posilnenie ruky a redukciu stresuMožnostižltá - extra mäkkáoranžová - mäkkázelená - stredne pevnátmavozelená - pevnáčierna - extra pevná..
5,00€
Bez DPH:4,17€
Výrobca: CIBER Industrial Co., TW Model: T1541
vhodný na precvičenie a masáž rúk, nôh aj chrbta, ale dá sa použiť aj na masáž iných častí ľudského telapri cvičení je dôležité, aby ste si zvolili polohu, v ktorej sa cítite uvoľnene a príjemnena masážneho ježka nestúpajte, mohli by ste sa zraniť, alebo poškodiť výrobokpriemer : 9cmfarba podľa dost..
6,50€
Bez DPH:5,42€
Výrobca: CIBER Industrial Co., TW Model: T0472
vhodný na precvičenie a masáž rúk, nôh aj chrbta, ale dá sa použiť aj na masáž iných častí ľudského telapri cvičení je dôležité, aby ste si zvolili polohu, v ktorej sa cítite uvoľnene a príjemnena masážneho ježka nestúpajte, mohli by ste sa zraniť, alebo poškodiť výrobokpriemer : 7cm..
3,20€
Bez DPH:2,67€
Výrobca: Halcamp, PL Model: T0251
vďaka svojim výčnelkom sú predurčené na efektívnu masáž a terapiu, pri ktorej dochádza k stimulácií receptorov pohybu dlanesú vhodné na cvičenie uchytových schopností rukyPriemer: 7cm, mäkký..
2,20€
Bez DPH:1,83€
Výrobca: CIBER Industrial Co., TW Model: T0251
vďaka svojim výčnelkom sú predurčené na efektívnu masáž a terapiu, pri ktorej dochádza k stimulácií receptorov pohybu dlanesú vhodné na cvičenie uchytových schopností rukyPriemer: 7cm, veľmi tvrdý..
2,20€
Bez DPH:1,83€
Výrobca: CIBER Industrial Co., TW Model: T0251
vďaka svojim výčnelkom sú predurčené na efektívnu masáž a terapiu, pri ktorej dochádza k stimulácií receptorov pohybu dlanesú vhodné na cvičenie uchytových schopností rukyPriemer: 7cm, stredne tvrdý..
2,20€
Bez DPH:1,83€
Výrobca: Halcamp, PL Model: T1014
Používa sa na stimuláciu reflexných zón, cvičenie a terapiu predovšetkým chodidiel, zlepšenie obehu krvi, relaxačnú masáž celého tela..
6,50€
Bez DPH:5,42€
Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)