Menu
Tvoj košík

CIBER Industrial Co., TW

Výrobca: CIBER Industrial Co., TW Model: T0248
Fitlopta má  široké využitie v každej domácnosti. Využíva sa hlavne na cvičenie, rehabilitáciu, sedenie. Súčasťou balenia je pumpa na nafúkanie lopty. Rozmer:55cm - vhodná približne na výšku postavy 125-150 cm65cm - vhodná približne na výšku postavy 150-175cm 75cm - vhodná približ..
19,00€
Bez DPH:15,83€
Výrobca: CIBER Industrial Co., TW Model: T0279
Športová lopta, krotú možno úspešne využiť na rehabilitáciu i na kondičné cvičeniaLopta ABS je vyrobená zo špeciálnej materiálovej zmesi - Crylonu.Keď sa lopta poškodí prepichnutím alebo prerezaním, nepraskne, ale  postupne z nej uniká vzduch. Klasické lopty môžu pri mechanickom poškodení a..
11,00€
Bez DPH:9,17€
Masážna loptička Masážna loptička
Novinka
Výrobca: CIBER Industrial Co., TW Model: T1541
vhodný na precvičenie a masáž rúk, nôh aj chrbta, ale dá sa použiť aj na masáž iných častí ľudského telapri cvičení je dôležité, aby ste si zvolili polohu, v ktorej sa cítite uvoľnene a príjemnena masážneho ježka nestúpajte, mohli by ste sa zraniť, alebo poškodiť výrobokpriemer : 9cmfarba podľa dost..
6,50€
Bez DPH:5,42€
Výrobca: CIBER Industrial Co., TW Model: T1540
vhodný na precvičenie a masáž rúk, nôh aj chrbta, ale dá sa použiť aj na masáž iných častí ľudského telapri cvičení je dôležité, aby ste si zvolili polohu, v ktorej sa cítite uvoľnene a príjemnena masážneho ježka nestúpajte, mohli by ste sa zraniť, alebo poškodiť výrobokpriemer : 9cm..
4,10€
Bez DPH:3,42€
Masážny ježko - červený
Novinka
Výrobca: CIBER Industrial Co., TW Model: T0022
vhodný na precvičenie a masáž rúk, nôh aj chrbta, ale dá sa použiť aj na masáž iných častí ľudského telapri cvičení je dôležité, aby ste si zvolili polohu, v ktorej sa cítite uvoľnene a príjemnena masážneho ježka nestúpajte, mohli by ste sa zraniť, alebo poškodiť výrobokpriemer : 5cm..
2,00€
Bez DPH:1,67€
Masážny krúžok - fialový
Novinka
Výrobca: CIBER Industrial Co., TW Model: T0251
vďaka svojim výčnelkom sú predurčené na efektívnu masáž a terapiu, pri ktorej dochádza k stimulácií receptorov pohybu dlanesú vhodné na cvičenie uchytových schopností rukyPriemer: 7cm, veľmi tvrdý..
2,20€
Bez DPH:1,83€
Masážny krúžok - zelený
Novinka
Výrobca: CIBER Industrial Co., TW Model: T0251
vďaka svojim výčnelkom sú predurčené na efektívnu masáž a terapiu, pri ktorej dochádza k stimulácií receptorov pohybu dlanesú vhodné na cvičenie uchytových schopností rukyPriemer: 7cm, stredne tvrdý..
2,20€
Bez DPH:1,83€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)