Menu
Tvoj košík

Bandáže

Výrobca: OPPO MEDICAL CORP. (TWN) Model: T1225
Bandáž je vyrobená z priedušného materiálu. Obsahuje 14 magnetov, ktoré majú optimálny účinok:na akupunktúrne body pozdĺž členka zlepšujú krvný obeh  stimulujú bunky majú terapeutické vlastnosti na svaly, zmenšujú bolesťBandáž podporuje a stabilizuje členkový kĺb. Veľkosti /meria ..
17,40€
Bez DPH:14,50€
Ortéza členka so silikónovými pelotami a popruhom 3D úplet. Anatomicky pletená ortéza je zhotovená zo zdravotne nezávadného priedušného materiálu, ktorý poskytuje vysokú úroveň komfortu nosenia. Anatomicky tvarované silikónové peloty na laterálnej aj madiálnej strane slúžia na zlepšenie kompres..
17,00€
Bez DPH:15,45€
Výrobca: Thuasne Deutschland GmbH & Co. KG Model: J83490
Kolenná ortéza zo špeciálnej priedušnej tkaniny a z 3D elastického úpletu vzadu vložka v tvare Ypsilonu zlepšuje proprioceptívny účinok a striedavo stimuluje kĺb zapracované bočné výstuže vysokoelastický úplet pre pohodlie v podkolennej jamke Veľkosť         Obvod ko..
30,56€
Bez DPH:27,78€
Ortéza lakťa so silikónovými pelotami 3D úplet. Anatomicky pletená ortéza je zhotovená zo zdravotne nezávadného priedušného materiálu, ktorý poskytuje vysokú úroveň komfortu nosenia. Anatomicky tvarovaná silikónová pelota slúži na zlepšenie kompresie a tým aj stabilizácie lakťového kĺbu. Funkci..
14,20€
Bez DPH:12,91€
Výrobca: REX-SAN (HU) Model: J93128
Neoprénová ortéza ramenného kĺbu slúži na zafixovanie ramena po úrazoch, operáciách, alebo ako prevencia pri opakovanej luksácii (vykĺbení ramena). Ortéza sa jednoducho nasadzuje a reguluje pomocou suchých zipsov.  Neoprénovú ortézu ramena používajte:pri pooperačnej podpore ..
25,87€
Bez DPH:23,52€
Pás bedrový s dlahami a ťahom 3D úplet. Anatomicky pletený bedrový pás je zhotovený zo zdravotne nezávadného priedušného materiálu, ktorý poskytuje vysokú úroveň komfortu nosenia. Dlahy v zadnej časti ortézy plnia stabilizačnú funkciu podporenú elastickým popruhom. Funkciou ortézy je odľahčenie..
36,00€
Bez DPH:32,73€
Výrobca: MDH Poland sp. z o.o. (PL) Model: T0836
Popôrodný brušný pás je vhodný pre mamičky nielen po bežnom pôrode, ale aj po cisárskom reze. Pomáha stiahnuť brušnú stenu, zmierňuje bolesť pooperačnej rany po cisárskom reze a spevňuje chrbát. Je vyrobený z kvalitného priedušného materiálu, ktorý bruško a chrbát obopne, no zároveň dovolí pokožke d..
19,00€
Bez DPH:17,27€
Výrobca: MDH Poland sp. z o.o. (PL) Model: J93108
Je to zdravotnícka pomôcka, ktorá poskytuje podporu a ochranu brušnej dutine. Stomický brušný pás je vyrobený z kvalitného materiálu, pohodlne sa nosí. Vďaka suchému zipsu sa dá regulovať.Indikáciepre ľudí s fistulou čreva vytvorenou na bruchu predchádza vzniku prietrže v oblasti fistuly pri ..
35,79€
Bez DPH:32,54€
Zobrazené 1 až 8 z 8 (1 stránok)