Menu
Tvoj košík

Prostriedky na prevenciu

Výrobca: Thuasne S.A. (FRA) Model: K86979
CareProtectPedi 2306 Jedinečný patentovaný systém rovnomerného rozloženia tlakových bodov na prevenciu vzniku preležanín chodidiel Vďaka jednoduchému použitiu umožňuje pacientovi zachovať si mobilitu Materiál: Úplet (92% bavlny a 8% elastanu) Farba: biela  Veľkosti (mer..
32,40€
Bez DPH:27,00€
Výrobca: Paul Hartmann AG (DEU) Model: T0057
Ochranný krém so zinkom obsahuje unikátny Nutriskin Complex, ktorý zlepšuje elasticitu a hydrataciu kože. Pohlcuje pachy a jeho pH je medzi 4,5-5,5. Ochranný krém chráni pokožku pred škodlivými látkami obsiahnutými  v moči a stolici. Obsah zinku (21 %) vytvorí na pokožke jemný biel..
8,40€
Bez DPH:7,00€
Výrobca: Paul Hartmann AG (DEU) Model: T0058
Olej na pokožku v spreji vytvára ochranný film a chráni pokožku pred ďalším vysúšaním. Vhodný  na každodennú starostlivosť o suchú a starnúcu pokožku, zaťažovanú ležaním na lôžku alebo pri inkontinencii. Zloženie na báze emulzie voda v oleji zaručí hĺbkovú a dlhodobú hydratáciu. Zároveň zlepš..
8,40€
Bez DPH:7,00€
Výrobca: Paul Hartmann AG (DEU) Model: T1251
Telové mlieko MoliCare Skin vhodné na starostlivosť o zrelú a citlivú pokožku vďaka kreatínu podporuje prirodzené mechanizmy ochrany pokožky silne hydratuje a chráni pokožku pred škodlivými vplyvmiBalenie: 500ml ..
11,20€
Bez DPH:9,33€
Výrobca: Neofyt spol.s r.o (CZE) Model: T1354
PHYTENEO - NEOCIDE SPREJRoztok na čistenie pokožky celého tela, dutiny ústnej a vonkajšiu intímnu hygienu s antimikrobiálnou zložkou. Odstraňuje nečistoty, udržuje hygienickú čistotu. Bráni množeniu baktérií.POUŽITIE:Prípravok aplikujte na príslušné miesto počas dňa podľa potreby až 5x d..
3,80€
Bez DPH:3,17€
Výrobca: MIRBACH PLUS (SVK) Model: K39945
Používa sa všade tam, kde je predpoklad tvorby dekubitov.Guľôčková náplň podušky pôsobí masážne na dotykové časti tela, čo spolu s bežnou prevenciou proti preležaninám vytvára ideálne predpoklady pre ich zamedzenie. Štruktúra podušky zabezpečuje vysokú priepustnosť vodných pár a vzduchu, čím s..
11,72€
Bez DPH:9,77€
Výrobca: Merckle GmbH (GER) Model: T0480
Unikátne zloženie ponúkne vynikajúcu starostlivosť o pokožku celej vašej rodine.Ak vás trápi citlivá, podráždená, opuchnutá a začervenaná pokožka, stačí naniesť tenkú vrstvu na čistú a suchú pokožku, jemne vtrieť a nechať vstrebať. Krém na pokožke v priebehu okamihu vytvorí ochranný film, ktor..
11,50€
Bez DPH:9,58€
Výrobca: Thuasne Deutschland GmbH & Co. KG Model: K58514
Anatomicky tvarovaný vankúš sa prispôsobí tvaru hlavy a krku, zatiaľ čo pacient spí na boku alebo na chrbte.Hlava sa ponorí do peny, kontaktný povrch sa zväčší a tlaky sa znížia. Pena si uchová „v pamäti“ tvar hlavy a pôsobí len slabým protitlakom, cirkulácia krvi je zlepšená. Vankúš poskytuje..
30,14€
Bez DPH:25,12€
Zobrazené 1 až 8 z 8 (1 stránok)